Zwiedzanie Osady Kochany

  • 15 kwietnia, 2023
  • 2 Min Read

Prawie Zoo z Osady Kochany to wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody i zwierząt. Park znajduje się w Jastkowicach niedaleko Stalowej Woli i oferuje liczne atrakcje, takie jak oprowadzenie z przewodnikiem, możliwość zorganizowania grilla czy lekcje edukacyjne.

Oferta dla grup zorganizowanych minimum 10 osobowych to doskonała okazja, aby zorganizować wspaniałą wycieczkę dla swoich przyjaciół, kolegów z pracy czy szkolnej klasy.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • Oprowadzenie z przewodnikiem po Osadzie Kochany – dzięki temu zwiedzanie staje się jeszcze bardziej interesujące, a uczestnicy wycieczki dowiedzą się wielu ciekawostek o zwierzętach i przyrodzie.
  • Pokaz karmienia wybranych zwierząt – to doskonała okazja, aby zobaczyć, jakie są nawyki żywieniowe poszczególnych gatunków zwierząt.
  • Możliwość zorganizowania grilla – dla grup zorganizowanych istnieje możliwość zorganizowania ogniska i grillowania w wyznaczonej strefie w Osadzie.
  • Zwiedzanie parku w grupie z przewodnikiem – z uwagi na bezpieczeństwo zwierząt, zwiedzanie indywidualne jest niestety niemożliwe.

W Prawie Zoo z Osady Kochany czekają na odwiedzających liczne gatunki zwierząt, takie jak wielbłądy, alpaki, osiołki, ptaki ozdobne, lemury, strusie emu i nandu i wiele innych. Wszystkie zwierzęta są pod opieką wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Wstęp możliwy jest dla darczyńców, którzy wspierają działalność statutową Stowarzyszenia. Cegiełka umożliwiająca wstęp wynosi 40 zł od osoby i można ją nabyć na miejscu. Osada oferuje wiele atrakcji, które mogą dostarczyć wiele emocji i wiedzy dla odwiedzających. Osada Kochany to miejsce wypoczynku edukacyjnego, gdzie można wypocząć i zrelaksować się, a jednocześnie poznać fascynujący świat zwierząt i przyrody.

Podsumowując, Prawie Zoo z Osady Kochany to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla miłośników przyrody i zwierząt. Dzięki specjalnej ofercie dla grup zorganizowanych minimum 10 osobowych, wycieczka może być jeszcze bardziej atrakcyjna i interesująca.

Już od 15 kwietnia można rezerwować zwiedzanie Przydomowego Zwierzyńca Prawie ZOO

Zapraszamy grupy zorganizowane min. 10 osób – pojedyncze osoby mogą dołączać do grup, jeżeli grupa zorganizowana wyrazi zgodę.

Wejścia możliwe w każdy dzień tygodnia o godz. 9:00, 12:00, 15:00 po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Rezerwacje pod nr tel: 15 824 42 90

Wejścia

9:00 ; 12:00 ; 15:00, w grupach minimum 10 osób po wcześniejszej rezerwacji

Lokalizacja

Kochany 8, Jastkowice gmina Pysznica koło Stalowej Woli

Zwiedzanie osady odbywa się wyłącznie w grupach minimum 10 osobowych po wcześniejszej rezerwacji. Organizujemy również konferencje, warsztaty tematyczne, plenery, grille.