Media o nas

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do tworzenia materiałów o urokliwym i fascynujące miejscu na Podkarpaciu – Osadzie Kochany, Jastkowice, gmina Pysznica. Ta malownicza wieś, ukryta wśród pięknej przyrody Lasów Janowskich, skrywa wiele tajemnic i unikalnych atrakcji, które pragniemy Państwu przedstawić.

Osada Kochany to miejsce, gdzie natura i historia łączą się w harmonii, tworząc wyjątkową atmosferę, która przyciąga turystów z różnych zakątków świata. Z bogatą historią, lokalnymi tradycjami i pasjonującymi wydarzeniami, Osada Kochany stanowi doskonały temat do tworzenia interesujących i inspirujących materiałów medialnych.

Zapraszamy Państwa do odkrycia tajemnic Osady Kochany, przyjrzenia się bliskiej współpracy mieszkańców, ich inicjatywom społecznym, a także zachwycającym inicjatywom na rzecz ochrony dziedzictwa. Pragniemy, aby Państwa materiały ukazały różnorodność tego miejsca – od wspaniałych zakątków po fascynujące historie i ich symbole.

Aktualności w mediach

Wejścia

9:00 ; 12:00 ; 15:00, w grupach minimum 10 osób po wcześniejszej rezerwacji

Lokalizacja

Kochany 8, Jastkowice gmina Pysznica koło Stalowej Woli

Zwiedzanie osady odbywa się wyłącznie w grupach minimum 10 osobowych po wcześniejszej rezerwacji. Organizujemy również konferencje, warsztaty tematyczne, plenery, grille.